Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Wyniki i Strzelcy

WYNIKI KOLEJNYCH MECZÓW i STRZELCY BRAMEK 

AZS POLITECHNIKA Gdańsk - POLSKI CUKIER-POMEZANIA                             23 : 41 (9:20) 

KĄDZIELA Radosław - LIPIŃSKI Wojciech - 8 ; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 3 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 7 ; JANUSIEWICZ Michał - 3 ; BABICKI Mariusz - 3 ; ; LESIŃSKI Daniel - 4 ;BUJNOWSKI Krzysztof - 3 ; CZARNECKI Marcin - 3 ; JĘDRYSZEK Michał - 3 ; KOŚCIELNY Jakub - 1 ; RYDEL Cezary - 1 ; SARAMAK Andrzej - 2

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - MKS Grudziądz      52 : 31 (24:11)

KĄDZIELA Radosław , ORZĘCKI Tadeusz - LIPIŃSKI Wojciech - 5 ; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 13 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 5 ; JANUSIEWICZ Michał - 5 ; BABICKI Mariusz - 7 ; LESIŃSKI Daniel - 6 ; BUJNOWSKI Krzysztof - 0 ; CZARNECKI Marcin - 3 ; JĘDRYSZEK Michał - 2 ; KOŚCIELNY Jakub - 2 ; RYDEL Cezary - 2 ; SARAMAK Andrzej - 2.

LKS-OSM CHOJNICE Kęsowo - POLSKI CUKIER-POMEZANIA                          28 : 34 (12:16)

KĄDZIELA Radosław , ORZĘCKI Tadeusz - LIPIŃSKI Wojciech - 9 ; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 5 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 2 ; JANUSIEWICZ Michał - 5 ; BABICKI Mariusz - 1 ; LESIŃSKI Daniel - 0 ; BUJNOWSKI Krzysztof - 6 ; CZARNECKI Marcin - 1 ; JĘDRYSZEK Michał - 2 ; KOŚCIELNY Jakub - 2 ; RYDEL Cezary - 1 ; SARAMAK Andrzej - 0

AZS-UWM Olsztyn - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 29 : 43 (17:23)

KĄDZIELA Radosław , ORZĘCKI Tadeusz - LIPIŃSKI Wojciech - 10 ; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 7 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 2 ; JANUSIEWICZ Michał - 3 ; BABICKI Mariusz - 5 ; BUJNOWSKI Krzysztof - 1 ; CZARNECKI Marcin - 1 ; JĘDRYSZEK Michał - 1 ; KOŚCIELNY Jakub - 2 ; RYDEL Cezary - 3 ; SARAMAK Andrzej - 0.


 

UKS SOKÓŁ  Gdańsk   -   POLSKI CUKIER-POMEZANIA   16  :  43  (9:17) 

KĄDZIELA Radosław , KĄDZIELA  Przemysław  - LIPIŃSKI Wojciech - 5; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 7 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 2 ; JANUSIEWICZ Michał - 6 ; BABICKI Mariusz - 4 ; BUJNOWSKI Krzysztof - 5 ; CZARNECKI Marcin - 2 ; JĘDRYSZEK Michał - 2 ; KOŚCIELNY Jakub - 2 ; RYDEL Cezary - 5 ; SARAMAK Andrzej - 1,  LESIŃSKI Daniel - 2.

KSPR GWARDIA Koszalin   -   POLSKI CUKIER-POMEZANIA   28  :  36 (16:14)

KĄDZIELA Radosław , KĄDZIELA  Przemysław  - LIPIŃSKI Wojciech - 3; CIELĄTKOWSKI Łukasz - 3 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 8 ; JANUSIEWICZ Michał - 9 ; BABICKI Mariusz - 1 ;  CZARNECKI Marcin - 1 ; JĘDRYSZEK Michał - 3 ; KOŚCIELNY Jakub - 1 ; RYDEL Cezary - 1 ; SARAMAK Andrzej - 3,  LESIŃSKI Daniel - 3.

POLSKI CUKIER - POMEZANIA   -  ALFA 99 Strzelno     39  :  18  (22:9)

KĄDZIELA Radosław, KĄDZIELA Przemysław  -  CIELĄTKOWSKI Łukasz - 2 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 5 ; BUJNOWSKI Krzysztof  - 7 ;  JĘDRYSZEK Michał - 1 ; LESIŃSKI Daniel - 2 ; KOŚCIELNY Jakub - 2 ; CZARNECKI Marcin - 5 ; BABICKI Mariusz - 4 ; LIPIŃSKI Wojciech - 9 ; SARAMAK Andrzej - 2 .

WBS BANK-SZCZYPIORNIAK Olsztyn - POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork 24 : 39 (11:17)

 Kądziela Radosław , Kądziela Przemysław - Cielątkowski Łukasz – 4 , Leśiński Daniel – 2 , Kawczyński Dariusz – 10 , Bujnowski Krzysztof - 1 , Janusiewicz Michał – 4 , Kościelny Jakub – 3 , Czarnecki Marcin – 1 , Babicki Mariusz - 6, Jędryszek Michał – 3 , Lipiński Wojciech – 4 , Saramak Andrzej - 1. Kary: 14 min.

KS ENERGETYK Gryfino  -  POLSKI CUKIER - POMEZANIA  22  :  29 (9:15)

Kądziela Radosław., Kądziela Przemysław., - Cielątkowski Łukasz - 3, Kawczyński Dariusz - 1, Bujnowski Krzysztof - 5, Koscielny Jakub - 2,  Babicki Mariusz - 7, Lipiński Wojciech -  8, Saramak Andrzej - 1, Lesiński Daniek -  2, Rydel Cezary, Czarnecki Marcin, Jędryszek Michał, Janusiewicz Michał.      Kary: 4 minuty

POLSKI CUKIER-POMEZANIA  -  SHC WYBRZEŻE Gdańsk  25 : 25 (10:13)

Przemysław KĄDZIELA, Radosław KĄDZIELA - CIELĄTKOWSKI Łukasz - 5, KAWCZYŃSKI Dariusz, RYDEL Cezary, BUJNOWSKI Krzysztof - 4, LESIŃSKI Daniel, KOŚCIELNY Jakub, CZARNECKI Marcin - 1, BABICKI Mariusz - 7,  JANUSIEWICZ Michał - 5, LIPIŃSKI Wojciech - 2, SARAMAK Andrzej - 1.        Kary: 22 minuty.

 

RUNDA REWANŻOWA

XII Kolejka

POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork  -  AZS POLITECHNIKA Gdańsk  40 : 22 (24:7)

KĄDZIELA Przemysław, KĄDZIELA Radosław - KAWCZYŃSKI Dariusz- 7; RYDEL Cezary - 1;  BUJNOWSKI Krzysztof - 2 ; JĘDRYSZEK Michał - 5 ; LESIŃSKI Daniel - 2 ; KOŚCIELNY Jakub - 5, CZARNECKI Marcin - 2, BABICKI Mariusz - 9,  LIPIŃSKI Wojciech - 7, SARAMAK Andrzej.        Kary: 2 minuty.

MKS Grudziądz - POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork 25 : 38 (13:19)

KĄDZIELA Przemysław, KĄDZIELA Radosław - KAWCZYŃSKI Dariusz - 10; RYDEL Cezary - 4; BUJNOWSKI Krzysztof ; LESIŃSKI Daniel – 3 , JĘDRYSZEK Michał - 1 ; KOŚCIELNY Jakub - 3, CZARNECKI Marcin - 1, BABICKI Mariusz - 7, JANUSIEWICZ Michał , LIPIŃSKI Wojciech - 4, SARAMAK Andrzej- 2 KARNOWSKI robert - 3.

Kary:  6 minut

POLSKI  CUKIER-POMEZANIA Malbork  -  LKS OSM CHOJNICE Kesowo  51 : 20 (22:8)

KĄDZIELA Przemysław, KĄDZIELA Radosław - CIELĄTKOWSKI Łukasz - 5 ; KAWCZYŃSKI Dariusz - 9; RYDEL Cezary - 5;  JĘDRYSZEK Michał - 5 ; KOŚCIELNY Jakub - 3, CZARNECKI Marcin - 1, BABICKI Mariusz - 10, JANUSIEWICZ Michał , LIPIŃSKI Wojciech - 12, SARAMAK Andrzej- 1. 

Kary:  4 minuty

AZS-UWM Olsztyn - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 29 : 43 (17:23)

Kądziela Radosłw., Kądziela Przemysław. - Babicki  Mariusz -8, Kawczyński Dariusz -7, Cielątkowski Łukasz  -5, Lipiński Wojciech -5, Lesiński Daniel -3, Kościelny Jakub -3, Janusiewicz Michał -3, Rydel Cezary -2, Karnowski Robert -2, Czarnecki Marcin -2, Saramak Andrzej -2, Jędryszek Michał -1

Kary - 12 min

POLSKI CUKIER POMEZANIA   -  UKS SOKÓŁ Gdańsk     37  :  18 (16:8)

Kądziela Radosłw., Kądziela Przemysław. - Babicki  Mariusz - 3, Kawczyński Dariusz - 9, Cielątkowski Łukasz  - 3, Lipiński Wojciech - 3, Lesiński Daniel - 1, Kościelny Jakub - 1, Janusiewicz Michał - 5, Karnowski Robert - 8, Czarnecki Marcin - 2, Saramak Andrzej - 2, Rydel Cezary , Jędryszek Michał .

Kary : 6 minut 

POLSKI CUKIER POMEZANIA   -   KSPR GWARDIA Koszalin   37 : 32 (21:13)

Kądziela Radosłw., Kądziela Przemysław. - Babicki  Mariusz - 3, Kawczyński Dariusz - 3, Cielątkowski Łukasz  - 4, Lipiński Wojciech - 14, Lesiński Daniel , Kościelny Jakub - 2, Janusiewicz Michał - 4 , Czarnecki Marcin - 3, Saramak Andrzej , Rydel Cezary - 1, Jędryszek Michał BUJNOOWSKI Krzysztof - 3

Kary: 10 minut.

UKS ALFA'99 Strzelno  -  POLSKI CUKIER-POMEZANIA  22 : 49 (9:20)

KĄDZIELA Radosław , KĄDZIELA Przemysław -  Babicki  Mariusz - 7, Kawczyński Dariusz - 5, Cielątkowski Łukasz  - 5, Lipiński Wojciech - 16, Lesiński Daniel - 5 , Janusiewicz Michał - 5 , Czarnecki Marcin , Saramak Andrzej - 1, Rydel Cezary - 5.

Kary: 6 minut.

 POLSKI CUKIER-POMEZANIA  -   WBS BANK-SZCZYPIORNIAK Olsztyn   32 : 28 (15:14)

Kądziela Radosłw., Kądziela Przemysław. - Babicki  Mariusz - 6, Bujnowski Krzysztof - 3 , Kawczyński Dariusz - 4, Cielątkowski Łukasz  - 5, Lipiński Wojciech - 3, Lesiński Daniel - 1, Janusiewicz Michał - 6, Karnowski Robert - 1, Czarnecki Marcin - 3,  Rydel Cezary , Jędryszek Michał.

Kary:  0'

POLSKI CUKIER-POMEZANIA  -   KS ENERGETYK Gryfino  33 : 228 (15:12)

 R. Kądziela, P. Kądziela – D. Kawczyński – 3 bramki ; C. Rydel – 2 ; R. Karnowski – 1 ; K. Bujnowski – 2 ; D. Lesiński – 2 ; J. Kościelny – 7 ; M. Czarnecki – 1 ; M. Babicki – 4 ; M. Janusiewicz – 4 ; W. Lipiński – 7 oraz M. Jędryszek.

Kary: 6 minut

SPR SPÓJNIA-WYBRZEŻE - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  29 : 22 (17:14)

Radosław KĄDZIELA , Przemysław KĄDZIELA – Łukasz CIELATKOWSKI – 5 ; Dariusz KAWCZYŃSKI – 2 ; Krzysztof BUJNOWSKI – 2 ; Michał JANUSIEWICZ – 3 ; Jakub KOŚCIELNY – 2 ; Marcin CZARNECKI – 3 ; Mariusz BABICKI – 2 ; Wojciech LIPIŃSKI – 3 raz Cezary Rydel ; Daniel LESIŃSKI ; Robert KARNOWSKI. .

Kary – 10 minut.

 

 

LISTA STRZELCÓW II GRUPY II LIGI 

SEZON 2010 / 2011 

               Po nazwisku zawodnika i nazwie klubu, poszczególne liczby wyrażają kolejno: ilośc zdobytych bramek, ilość rozegranych meczy oraz średnia meczowa (ilośc bramek na mecz) 

  1.          Dzieniszewski Radosław  AZS UWM Olsztyn   181 20  9.1
  2. Lewandowski Łukasz    Alfa 99 Strzelno   180  20  9.0

  3. Wojciechowski Adrian   AZS UWM Olsztyn    141   20  7.1

  4. Lipiński Wojciech          Polski Cukier Pomezania  137  20  6.9

  5. Idzikowski Bartosz WBS-Bank Szczypiorniak 126 19 6.6

  6. Stasiuk Piotr Gwardia Koszalin 118 20 5.9

  7. Nalaskowski Mateusz MKS Grudziądz 114 20 5.7

  8. Sostek Patryk Sokół Gdańsk 114 20 5.7

  9. Adamczewski Adrian Energetyk Gryfino 113 19 5.9

  10. Jasowicz Krzysztof Wybrzeże Gdańsk 113 20 5.7

  11. Steege Radosław Wybrzeże Gdańsk 108 20 5.4

  12. Deptuła Paweł WBS-Bank Szczypiorniak 105 18 5.8

  13. Babicki Mariusz Polski Cukier Pomezania 104 20 5.2

  14. Derdzikowski Michał Wybrzeże Gdańsk 101 19 5.3

  15. Goerig Piotr Gwardia Koszalin 101 20 5.1

  16. Kawczyński Dariusz Polski Cukier Pomezania 101 20 5.1

 

 

 24.  Cielątkowski Łukasz Polski Cukier Pomezania 84 17 4.9

34.  Janusiewicz Michał Polski Cukier Pomezania 70 18 3.9

 

54.  Bujnowski Krzysztof Polski Cukier Pomezania 44 15 2.9

 55.  Kościelny Jakub Polski Cukier Pomezania 43 18 2.4

 

64.  Lesiński Daniel Polski Cukier Pomezania 38 18 2.1

69.  Czarnecki Michał Polski Cukier Pomezania 36 20 1.8

 

78.  Rydel Cezary Polski Cukier Pomezania 33 18 1.8

84.  Jędryszek Michał Polski Cukier Pomezania 29 17 1.7

 

104.   Saramak Andrzej Polski Cukier Pomezania 21 17 1.2

115.  Karnowski Robert Polski Cukier Pomezania 15 6 2.5