Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Wyniki i Strzelcy 2017/18

   I kolejka - 09-10.09.2017 r.   
SMS ZPRP  Gdańsk  -  POLSKI CUKIER-POMEZANIA
Kądziela, Kochański, Sibiga – Boneczko – 5 bramek, Maluchnik – 5 , Dukszto – 3 , Gryz – 3 , Cieślak – 3 , Kopyciński – 3 , Przytuła – 1 Orzechowski – 1 oraz Nawrocki ;
Rzuty karne: 4 / 7 ; Kary: 10 minut ( Orzechowski – 4 minuty, Dukszto, Gryz i Boneczko – po 2 minuty).

                    

   II kolejka - 16-17.09.2017 r. 
POLSKI CUKIER-POMEZANIA -  ORLEN WISŁA II  Płock
Kądziela, Kochański, Sibiga – Gryz – 5 bramek , Nawrocki – 4 , Dukszto – 3 , Cieślak – 3 , Maluchnik –3, Cichocki – 2 , Orzechowski – 2 , Boneczko – 2 oraz Przytuła, Ludwiczak i Kopyciński ;
Rzuty karne: 2 / 2 ; Kary: 8 minut (Orzechowski – 4 minuty, Gryz i Nawrocki – po 2 minuty).

I I I kolejka - 23-24. 09. 2017 r. 

GWARDIA Koszalin – POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork  24 : 24 (12:7) karne 4:2 
Kadziela, Kochański – Kopyciński – 13 bramek , Przytuła – 3 , Nawrocki – 3 , Orzechowski – 2 , Maluchnik – 2 , Załuski – 1 oraz Boneczko, Dukszto, Gryz, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne - 8 / 8; Kary: 8 minut (Przutyła – 4 minuty ,Załuski i Boneczko – po 2 minuty).
I V kolejka - 30.09 - 01. 10. 2017 r.

 POLSKI CUKIER-POMEZANIA     AZS  Uniwersytetu Z. Góra 25 : 25 (11:13) karne 2:4
Kądziela - Boneczko - 5 bramek , Kopyciński - 5 , Nawrocki - 4 , Gryz - 3 , Ludwiczak - 3 , Cichocki - 2 , Przytuła - 1 , Załuski - 1 , Orzechowski - 1 oraz Cieślak i  Maluchnik ;
Rzuty karne: 1 / 4 ; Kary: 8 minut ( Gryz - 4 minuty, Przytuła i Maluchnik - po 2 minuty)

V kolejka - 07-08. 10. 2017 r
REAl-ASTROMAL Leszno - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  31 : 28  (11:9)
Kądziela - Kopyciński - 8 bramek
, Orzechowski - 7 , Telepniev - 4 , Załuski - 2 , Nawrocki - 2 , Cieślak- 2 , Boneczko - 2 , Gryz - 1 oraz Przytuła, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne: 1 / 4 ; Kary: 2 minuty - Telepniev.
V I kolejka - 14-15. 10. 2017 r.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - GKS Żukowo 27 : 31 (15:15)  
Kądziela – Telepniew – 9 bramek, Boneczko – 5 , Cieślak – 4 , Orzechowski – 3 , Przytuła – 2 , Załuski – 1 , Gryz – 1 , Nawrocki - 1 , Kopyciński – 1 ;
Rzuty karne – 2 /2 ;  Kary – 6 minut (Telepniew – 6 minut = czerwona kartka w 59 minucie meczu.)

V I I kolejka - 04-05. 11. 2017 r.
NIELBA Wągrowiec – POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork 35 : 18 (15:8) 
Kądziela, Kochański – Boneczko – 6 bramek, Gryz – 3, Kopyciński – 3,Przytuła – 3, Cieślak – 1, Cichocki – 1 , Orzechowski - 1 oraz Załuski, Dukszto, Ludwiczak i Telepniew ;
Rzuty karne: 1 / 5 (!!!) ; Kary: 10 minut ( Telepniew – 4 min ; Załuski, Gryz i Cichocki po 2 minuty).
V I I I kolejka - 11-12. 11.  2017 r.
  AZS UW Warszawa - POLSKI CUKIER POMEZANIA  34 : 35 (17:15)  
Kądziela, Kochański - Telepniew - 7 bramek, Skwierawski - 7 , Przytuła - 6 , Boneczko - 5 , Orzechowski - 5 , Cieślak - 4 , Cichocki - 1 oraz Kopyciński.
Rzuty karne: 3 / 4 ; Kary - 8 minut (Telepniew - 6 minut, Orzechowski - 2 minuty).

I X  kolejka - 18-19. 11. 2017 r
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - WKS GRUNWALD Poznań 29 : 21 (14:10)
Kądziela, Kochański – Telepniew – 8 bramek, Cieslak – 6 , Skwierawski – 4 , Orzechowski – 4 , Maluchnik – 3 Boneczko – 2 , Przytuła – 2 oraz Załuski i Gryz.
Rzuty karne: 3 / 3 ; Kary: 4 minuty (Telepniew) ;

X kolejka - 25-26. 11. 2017 r.
WARMIA-ENERGA Olsztyn - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25 : 21 (12:8)

Kądziela, Kochański – Cieślak – 4 bramki, Orzechowski – 4, Kopyciński – 3, Telepnev – 3, Dukszto – 2, Skwierawski – 2, Boneczko – 2, Cichocki – 1 oraz Załuski ;
Rzuty karne: 4 / 5 ; kary: 6 minut (Boneczko – 4 minuty , Telepnev – 2 minuty).

X I kolejka -02-03.12 2017 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - MKS MAZUR Sierpc 33 : 19 (12:11)
Kądziela – 1 bramka, Kochański – Telepniew – 9 bramek, Kopyciński – 7, Boneczko – 3, Orzechowski – 3, Ludwiczak – 3, Dukszto – 2, Gryz – 2, Załuski – 1, Skwierawski – 1, Cichocki – 1, oraz do chwili kontuzji w 21 minucie Cieślak.
Rzuty karne 3 / 5 ; kary 8 minut 9Gryz, Cichocki, Tlepniew i Boneczko – po 2 minuty).

XII kolejka -  09-10. 12. 2017 r

MKS GRUDZIĄDZ - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 28 : 38 (12:21)
Kądziela –1 bramka, Kochański – Boneczko – 8 bramek , Kopyciński – 8 , Gryz – 7 , Orzechowski – 6 , Skwierawski – 3 , Telepniev – 3 , Dukszto – 2 oraz Załuski, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne: 1 / 1 ; Kary: 10 minut ( Gryz, Cichocki, Orzechowski, Telepniev i Boneczko – po 2 minuty).
XIII kolejka - 13-14. 01. 2018 r.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - KS STAL Gorzów Wielkopolski 28 : 28 (12:17) [karne 2:4] 
Kądziela – 1 bramka, Kochański – Boneczko – 7 bramek , Telepniew – 7 , Dukszto – 4 , Kopyciński – 4 , Skwierawski – 2 , Spychalski – 2 , Cieślak – 1 oraz Cichocki i Orzechowski ;
Rzuty karne: 2 / 4 ; Kary: 10 minut (Telepniew – 4 minuty, Spychalski, Cichocki i Boneczko – po 2 minuty)
XIV  kolejka - 20-21. 01. 2018 r.
  SOKÓŁ PORCELANA LUBIANA - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  32 : 25 (17:15)  

Kądziela, Kochański, Sibiga – Telepniew – 7 bramek , Spychalski – 5, Skwierawski – 4 , Orzechowski – 4, Orliohlo – 2, Cichocki – 1, Kopyciński – 1, Boneczko – 1 o raz Cieślak i Dawidowski ;
Rzuty karne: 0 / 2 ; Kary: 14 minut (Cichocki, Kopyciński i Telepniew – po 4 minuty, Orliohlo – 2 minuty.

  XV  kolejka - 27-28.01. 2018 r.  -  PAUZA  

     RUNDA   REWANŻOWA   


XVI kolejka  -     03-04.02.2018 

ORLEN WISŁA II Płock  -  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 32 : 34 (18:15) 
Kądziela, Kochański - Boneczko - 12 bramek , Skwierawski - 5 , Orzechowski - 5 , Telepniew - 4 , Kopyciński - 3 , Dukszto - 2 , Dawidowski - 2 , Spychalski - 1 oraz Ludwiczak i Cichocki .
Rzuty karne: 5 / 6 ; Kary: 6 minut (Skwierawski i Ludwiczak - po 2 minuty, Telepniew - czerwona kartka w 60 minucie meczu).
XVII kolejka   -     10-11.02.2018

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - NLO SMS Gdańsk 31 : 32 (15:18)
Kądziela, Kochański – Kopyciński – 9 bramek , Boneczko – 5 , Orzechowski – 5 , Telepniew – 4 , Skwierawski – 3 , Dukszto – 2 , Spychalski – 2 , Cichocki – 1.

Rzuty karne – 4 / 6 ; Kary - 4 minuty - Cichocki .
XVIII kolejka I  -    17-18.02.2018
POLSKI CUKIER-POMEZANIA  -  KPR GWARDIA Koszalin 37 : 20  (17:8)
Kądziela, Kochański - Kopyciński - 12 bramek , Telepniew - 7 , Dukszto - 6 , Boneczko - 3 , Skwierawski - 3 , Ludwiczak - 2 , Orliohlo - 1 , Spychalski - 1 , Orzechowski - 1 , Dawidowski - 1 oraz Cichocki.
Rzuty karne: 3 / 5 ; Kary: 8 minut (Orliohlo, Spychalski, Orzechowski i Telepniew - po 2 minuty).
XIX kolejka   -      03-04.03.2018

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – POLSKI CUKIER-POMEZANIA 29 : 32 ( 11:19)
Kądziela, Kochański – Cieślak – 7 bramek , Orzechowski – 6 , Skwierawski – 5 , Boneczko – 4 , Spychalski – 4 , Telepniew – 4 , Dukszto – 1 , Dawidowski 1 oraz Gryz i Cichocki ;
Rzuty karne: 2 / 2 ; Kary: 10 minut (Cichocki – 4 minuty, Dukszto, Orzechowski i Telepniew – po 2 minuty)

XX kolejka   -       10-11.03.2018
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - REAL-ASTROMAL Leszno   26 : 22 (11:14)
Kądziela, Sibiga – Orzechowski 6 bramek , Kopyciński – 6 , Boneczko – 4 , Telepniew – 4 , Skwierawski – 4 , Dukszto – 1 , Cichocki – 1 oraz Gryz, Spychalski i Cieslak.
Rzuty karne: 2 / 4 ; Kary: 14 minut (Gryz i Telepniew – po 6 minut, Dukszto – 2 minuty).
XXI kolejka   -      17-18.03.2018
GKS Żukowo  -  POLSKI CUKIER-POMEZANIA  26 : 24 (12:16)
Kądziela - Boneczko - 6 bramek , Gryz - 5 , Telepniew - 5 , Spychalski - 4 , Orzechowski - 4 , Dukszto - 3 , Dawidowski - 3 oraz Skwierawski, Cichocki, i Kopyciński ;
Rzuty karne:  1 / 2 ; Kary: 8 minut + czerwona kartka (Cichocki  - 4 mnuty, Spychalski - 2 minuty , Telepniew - 2 minuty + czerwona kartka w 60-tej minucie meczu).  
XXII kolejka   -     24-25.03.2018
POLSKI CUKIER-POMEZANIA  -  MKS NIELBA Wągrowiec 37 : 29 (18:12)
Kądziela, Kochański, Sibiga - Boneczko 9 bramek , Telepniew – 8 , Kopyciński - 7, Spychalski – 5 , Orzechowski – 4 , Skwierawski – 3 , Orlioglo – 1 oraz Cieślak i Cichocki ;
Rzuty karne: 7 / 7 ; Kary: 8 minut ( Spychalski – 4 minuty, Orlioglo i Cichocki – po 2 minuty) ;
XXIII kolejka   -    14-15.04.2018

POLSKI CUKIER-POMEZANIA – AZS Uniwersytetu Warszawskiego 19 : 30 (6:13)
Kądziela, Kochański – Spychalski – 7 bramek, Orzechowski – 4 , Telepniew – 2 , Dukszto – 2 , Kopyciński – 2 , Cieślak – 1 , Boneczko – 1 oraz Skwierawski, Cichocki, Dawidowski i Załuski.
Rzuty karne: 1 / 4 (!).  Kary:  0 
XXIV kolejka - 21-22.04.2018

XXV kolejka - 06.04.2018  
zamiast  28-29.04.2018

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - WARMIA-ENERGA Olsztyn 31 : 29 (12:15)
Kądziela, Kochański – Telepniew – 7 bramek , Orzechowski – 5 , Boneczko – 4 , Skwierawski – 4 , Cieślak – 4 , Kopyciński – 3 , Załuski – 2 , Spychalski – 2 oraz Dukszto, Dawidowski i Cichocki ;
Rzuty karne: 1 / 2 ; Kary: 12 minut (Orzechowski – 4 minuty, Skwierawski – 2, Kopyciński – 2 , Spychalski – 2 + czerwona kartka za faul na rywalu w 31 minucie) .
XXVI kolejka  -    05-06.05.2018


XXVII kolejka  -   12-13.05.2018

XXVIII kolejka  -  19-20.05.2018

XXIX kolejka  -    26.05.2018

XXX kolejka  -     02.06.2018