Wyniki i Strzelcy 2017/18

I kolejka - 09-10.09.2017 r.
SMS ZPRP  Gdańsk  -  POLSKI CUKIER-POMEZANIA
Kądziela, Kochański, Sibiga – Boneczko – 5 bramek, Maluchnik – 5 , Dukszto – 3 , Gryz – 3 , Cieślak – 3 , Kopyciński – 3 , Przytuła – 1 Orzechowski – 1 oraz Nawrocki ;
Rzuty karne: 4 / 7 ; Kary: 10 minut ( Orzechowski – 4 minuty, Dukszto, Gryz i Boneczko – po 2 minuty).

II kolejka - 16-17.09.2017 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA -  ORLEN WISŁA II  Płock
Kądziela, Kochański, Sibiga – Gryz – 5 bramek , Nawrocki – 4 , Dukszto – 3 , Cieślak – 3 , Maluchnik –3, Cichocki – 2 , Orzechowski – 2 , Boneczko – 2 oraz Przytuła, Ludwiczak i Kopyciński ;
Rzuty karne: 2 / 2 ; Kary: 8 minut (Orzechowski – 4 minuty, Gryz i Nawrocki – po 2 minuty).

I I I kolejka - 23-24. 09. 2017 r.

GWARDIA Koszalin – POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork  24 : 24 (12:7) karne 4:2
Kadziela, Kochański – Kopyciński – 13 bramek , Przytuła – 3 , Nawrocki – 3 , Orzechowski – 2 , Maluchnik – 2 , Załuski – 1 oraz Boneczko, Dukszto, Gryz, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne - 8 / 8; Kary: 8 minut (Przutyła – 4 minuty ,Załuski i Boneczko – po 2 minuty).
I V kolejka - 30.09 - 01. 10. 2017 r.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA     AZS  Uniwersytetu Z. Góra 25 : 25 (11:13) karne 2:4
Kądziela - Boneczko - 5 bramek , Kopyciński - 5 , Nawrocki - 4 , Gryz - 3 , Ludwiczak - 3 , Cichocki - 2 , Przytuła - 1 , Załuski - 1 , Orzechowski - 1 oraz Cieślak i  Maluchnik ;
Rzuty karne: 1 / 4 ; Kary: 8 minut ( Gryz - 4 minuty, Przytuła i Maluchnik - po 2 minuty)

V kolejka - 07-08. 10. 2017 r
REAl-ASTROMAL Leszno - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  31 : 28  (11:9)
Kądziela - Kopyciński - 8 bramek
, Orzechowski - 7 , Telepniev - 4 , Załuski - 2 , Nawrocki - 2 , Cieślak- 2 , Boneczko - 2 , Gryz - 1 oraz Przytuła, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne: 1 / 4 ; Kary: 2 minuty - Telepniev.
V I kolejka - 14-15. 10. 2017 r.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - GKS Żukowo 27 : 31 (15:15)
Kądziela – Telepniew – 9 bramek, Boneczko – 5 , Cieślak – 4 , Orzechowski – 3 , Przytuła – 2 , Załuski – 1 , Gryz – 1 , Nawrocki - 1 , Kopyciński – 1 ;
Rzuty karne – 2 /2 ;  Kary – 6 minut (Telepniew – 6 minut = czerwona kartka w 59 minucie meczu.)

V I I kolejka - 04-05. 11. 2017 r.
NIELBA Wągrowiec – POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork 35 : 18 (15:8)
Kądziela, Kochański – Boneczko – 6 bramek, Gryz – 3, Kopyciński – 3,Przytuła – 3, Cieślak – 1, Cichocki – 1 , Orzechowski - 1 oraz Załuski, Dukszto, Ludwiczak i Telepniew ;
Rzuty karne: 1 / 5 (!!!) ; Kary: 10 minut ( Telepniew – 4 min ; Załuski, Gryz i Cichocki po 2 minuty).
V I I I kolejka - 11-12. 11.  2017 r.
  AZS UW Warszawa - POLSKI CUKIER POMEZANIA  34 : 35 (17:15)
Kądziela, Kochański - Telepniew - 7 bramek, Skwierawski - 7 , Przytuła - 6 , Boneczko - 5 , Orzechowski - 5 , Cieślak - 4 , Cichocki - 1 oraz Kopyciński.
Rzuty karne: 3 / 4 ; Kary - 8 minut (Telepniew - 6 minut, Orzechowski - 2 minuty).

I X  kolejka - 18-19. 11. 2017 r
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - WKS GRUNWALD Poznań 29 : 21 (14:10)
Kądziela, Kochański – Telepniew – 8 bramek, Cieslak – 6 , Skwierawski – 4 , Orzechowski – 4 , Maluchnik – 3 Boneczko – 2 , Przytuła – 2 oraz Załuski i Gryz.
Rzuty karne: 3 / 3 ; Kary: 4 minuty (Telepniew) ;

X kolejka - 25-26. 11. 2017 r.
WARMIA-ENERGA Olsztyn - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25 : 21 (12:8)

Kądziela, Kochański – Cieślak – 4 bramki, Orzechowski – 4, Kopyciński – 3, Telepnev – 3, Dukszto – 2, Skwierawski – 2, Boneczko – 2, Cichocki – 1 oraz Załuski ;
Rzuty karne: 4 / 5 ; kary: 6 minut (Boneczko – 4 minuty , Telepnev – 2 minuty).

X I kolejka -02-03.12 2017 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - MKS MAZUR Sierpc 33 : 19 (12:11)
Kądziela – 1 bramka, Kochański – Telepniew – 9 bramek, Kopyciński – 7, Boneczko – 3, Orzechowski – 3, Ludwiczak – 3, Dukszto – 2, Gryz – 2, Załuski – 1, Skwierawski – 1, Cichocki – 1, oraz do chwili kontuzji w 21 minucie Cieślak.
Rzuty karne 3 / 5 ; kary 8 minut 9Gryz, Cichocki, Tlepniew i Boneczko – po 2 minuty).

XII kolejka -  09-10. 12. 2017 r

MKS GRUDZIĄDZ - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 28 : 38 (12:21)
Kądziela –1 bramka, Kochański – Boneczko – 8 bramek , Kopyciński – 8 , Gryz – 7 , Orzechowski – 6 , Skwierawski – 3 , Telepniev – 3 , Dukszto – 2 oraz Załuski, Ludwiczak i Cichocki ;
Rzuty karne: 1 / 1 ; Kary: 10 minut ( Gryz, Cichocki, Orzechowski, Telepniev i Boneczko – po 2 minuty).
XIII kolejka - 13-14. 01. 2018 r.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - KS STAL Gorzów Wielkopolski 28 : 28 (12:17) [karne 2:4]
Kądziela – 1 bramka, Kochański – Boneczko – 7 bramek , Telepniew – 7 , Dukszto – 4 , Kopyciński – 4 , Skwierawski – 2 , Spychalski – 2 , Cieślak – 1 oraz Cichocki i Orzechowski ;
Rzuty karne: 2 / 4 ; Kary: 10 minut (Telepniew – 4 minuty, Spychalski, Cichocki i Boneczko – po 2 minuty)