Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
TERMINARZ SPOTKAŃ RUNDY REWANŻOWEJ

  TERMINY ROZGRYWEK   RUNDY  REWANŻOWEJ                                        

GOSPODARZEó GOŚCIE Wynik
I runda II runda K
XVI kolejka  -     03-04.02.2018
AZS  UW Warszawa MKS  Grudziądz 33:32 28:25 (13:11)  
MKS MAZUR Sierpc  KS STAL Gorzów Wlkp. 18:31 22:23 (9:10)  
 WARMIA ENERGA Olsztyn SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 19:22 24:25 (15:13)  
   WKS  GRUNWALD  Poznań    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA   SMS ZPRP Gdańsk 24:25 31:32 (15:18)  
ORLEN-WISŁA II Płock   MKS NIELBA  Wągrowiec 30:30k 34:39 (17:19)  
GKS  Żukowo KPR GWARDIA Koszalin 23:29 29:25 (16:13)  
REAL-ASTROMAL Leszno AZS  Uniwersytetu Z. Góra 29:25 20:23 (9:13)  
XVII kolejka   -     10-11.02.2018
REAL-ASTROMAL Leszno AZS  UW Warszawa 26:30 26:26 (15:10)  4:2 
AZS  Uniwersytetu Z. Góra GKS  Żukowo k27:27 29:26 (13:14)  
KPR GWARDIA Koszalin MKS NIELBA  Wągrowiec 25:34 21:28 (7:15)  
 ORLEN-WISŁA II Płock  POLSKI CUKIER-POMEZANIA  27:24 32:34 (18:15)  
 SMS ZPRP Gdańsk WKS  GRUNWALD  Poznań 21:23 25:32 (9:18)  
   WARMIA ENERGA  Olsztyn   
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna MKS MAZUR Sierpc 25:26 26:21 (12:10)  
KS STAL Gorzów Wlkp MKS  Grudziądz 24:28 40:23 (17:11)  
XVIII kolejka I  -    17-18.02.2018
AZS  UW Warszawa KS STAL Gorzów Wlkp 23:28 25:23 (15:11)  
MKS  Grudziądz SOKÓŁ PORCELANA Koscierzyna 21:35 19:28 (9:10)  
   MKS MAZUR Sierpc   
WARMIA ENERGA  Olsztyn  SMS ZPRP Gdańsk 23:25 30:27 (15:14)  
WKS  GRUNWALD  Poznań  ORLEN-WISŁA II Płock 31:21 34:33 (17:18)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA KPR GWARDIA Koszalin 24:24k 37:20 (17:8)  
MKS NIELBA  Wągrowiec AZS  Uniwersytetu Z. Góra 25:30 29:22 (15:13)  
GKS  Żukowo REAL-ASTROMAL Leszno k28:28 27:32 (11:17  
XIX kolejka   -      03-04.03.2018
GKS  Żukowo AZS  UW Warszawa 24:29 34 : 28 (18:13)  
REAL-ASTROMAL Leszno MKS NIELBA  Wągrowiec 29:28 26 : 25 (14:12)  
AZS  Uniwersytetu Z. Góra  POLSKI CUKIER-POMEZANIA k 25:25 29 : 32 (11:19)  
KPR GWARDIA Koszalin WKS  GRUNWALD  Poznań 23:30 26 : 28 (14:14)  
 ORLEN-WISŁA II Płock WARMIA ENERGA Olsztyn 18:29 23 : 33 (9:14)  
SMS ZPRP Gdańsk MKS MAZUR Sierpc 22:25 21 :30 (10:15)  
   MKS  Grudziądz   
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna KS STAL Gorzów Wlkp 18:25 23 : 24 (12:12)  
XX kolejka   -       10-11.03.2018
AZS  UW Warszawa SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 24:28 34 : 23 (15:8)  
   KS STAL Gorzów Wlkp   
MKS  Grudziądz SMS ZPRP Gdańsk 29:26 23 : 30 (11:12)  
MKS MAZUR Sierpc  ORLEN-WISŁA II Płock K20:20 24 : 19 (12:9)  
WARMIA ENERGA Olsztyn KPR GWARDIA Koszalin 29:26 30 : 26 (13:10)  
WKS  GRUNWALD  Poznań AZS  Uniwersytetu Z. Góra 29:26 34 : 30 (15:12)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA REAL-ASTROMAL Leszno 28:31 26 : 22 (11:14)  
MKS NIELBA  Wągrowiec GKS  Żukowo 30:21 25 : 24 (12:13)  
XXI kolejka   -      17-18.03.2018
MKS NIELBA  Wągrowiec AZS  UW Warszawa 28:25 27 : 24 (12:12)  
GKS  Żukowo  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 31:27 26 : 30 (12:16)  
REAL-ASTROMAL Leszno WKS  GRUNWALD  Poznań 23:20 21 : 21 (11:9)  4 : 1 
AZS  Uniwersytetu Z. Góra WARMIA ENERGA Olsztyn 23:32 23 : 26 (11:11)  
KPR GWARDIA Koszalin MKS MAZUR Sierpc 22:27 31 : 29 (13:11)  
 ORLEN-WISŁA II Płock MKS  Grudziądz 33:28 38 : 27 (21:10)  
SMS ZPRP Gdańsk KS STAL Gorzów Wlkp 26:32 24 : 30 (12:17)  
   SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna     
XXII kolejka   -     24-25.03.2018
   AZS  UW Warszawa   
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna SMS ZPRP Gdańsk 28:26 29 : 29 (11:16)  5 : 4 
KS STAL Gorzów Wlkp  ORLEN-WISŁA II Płock 25:26 27 : 24 (13:13)  
MKS  Grudziądz KPR GWARDIA Koszalin 23:27 25 : 27 (12:14)  
MKS MAZUR Sierpc AZS Uniwersytetu Z. Góra 17:20 24 : 23 (11:11)  
WARMIA ENERGA  Olsztyn REAL-ASTROMAL Leszno 29:20 24 : 19 (13:10)  
WKS  GRUNWALD  Poznań GKS  Żukowo 27:28 35 : 31 (17:12) 07.04.2018
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA MKS NIELBA  Wągrowiec 18:35 37 : 29 (18:12) 23.03.2018r.
XXIII kolejka   -    14-15.04.2018
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA AZS  UW Warszawa 35:34 19 : 30 (6:13)  
MKS NIELBA  Wągrowiec WKS  GRUNWALD  Poznań 23:22 22 : 24 (11:15)  
GKS  Żukowo WARMIA ENERGA Olsztyn 26:35 23 : 26 (12:11)  
REAL-ASTROMAL Leszno MKS MAZUR Sierpc 27:24 27 : 25 (15:13)  
AZS Uniwersytetu Z. Góra MKS  Grudziądz 34:29 31 : 25 (11:10)  
KPR GWARDIA Koszalin KS STAL Gorzów Wlkp 34:24 22 : 39 (9:19)  
 ORLEN-WISŁA II Płock SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 20:24 31 : 32 (15:18)  
   SMS ZPRP Gdańsk   
XXIV kolejka   -    21-22.04.2018
AZS  UW Warszawa SMS ZPRP Gdańsk 26:25    
   ORLEN-WISŁA II Płock   
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna KPR GWARDIA Koszalin 29:15    
KS STAL Gorzów Wlkp AZS Uniwersytetu Z. Góra K24:24    
MKS  Grudziądz REAL-ASTROMAL Leszno 24:30    
MKS MAZUR Sierpc GKS  Żukowo 28:24    
WARMIA ENERGA Olsztyn MKS NIELBA  Wągrowiec 23:23K    
WKS  GRUNWALD  Poznań  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 21:28    
XXV kolejka -     28-29.04.2018
WKS  GRUNWALD  Poznań AZS  UW Warszawa 28:31    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA WARMIA ENERGA Olsztyn 21:25 31 : 29 (12:15) 06.04.2018
MKS NIELBA  Wągrowiec MKS MAZUR Sierpc 28:20    
GKS  Żukowo MKS  Grudziądz 22:26    
REAL-ASTROMAL Leszno KS STAL Gorzów Wlkp 20:35    
AZS Uniwersytetu Z. Góra SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 29:30    
   KPR GWARDIA Koszalin   
 ORLEN-WISŁA II Płock SMS ZPRP Gdańsk K33:33    
XXVI kolejka  -    05-06.05.2018
AZS  UW Warszawa  ORLEN-WISŁA II Płock 30:40 36 : 30 (15:14)  
SMS ZPRP Gdańsk KPR GWARDIA Koszalin 29:21    
   AZS Uniwersytetu Z. Góra   :
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna REAL-ASTROMAL Leszno K25:25    
KS STAL Gorzów Wlkp GKS  Żukowo 29:24 30 : 35 (13:15) 29.03..
MKS  Grudziądz MKS NIELBA  Wągrowiec 32:48    
MKS MAZUR Sierpc  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 19:33    
WARMIA ENERGA  Olsztyn WKS  GRUNWALD  Poznań 21:24    
XXVII kolejka  -   12-13.05.2018
WARMIA ENERGA  Olsztyn AZS  UW Warszawa 24:26    
WKS  GRUNWALD  Poznań MKS MAZUR Sierpc 26:17    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA MKS  Grudziądz 38:28    
MKS NIELBA  Wągrowiec KS STAL Gorzów Wlkp 25:21    
GKS  Żukowo SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 22:27    
   REAL-ASTROMAL Leszno   
AZS Uniwersytetu Z. Góra SMS ZPRP Gdańsk 28:24 20 : 31 (9:17)  
KPR GWARDIA Koszalin  ORLEN-WISŁA II Płock 34:37    
XXVIII kolejka  -  19-20.05.2018
AZS  UW Warszawa KPR GWARDIA Koszalin 25:18    
 ORLEN-WISŁA II Płock AZS Uniwersytetu Z. Góra 30:35    
SMS ZPRP Gdańsk REAL-ASTROMAL Leszno K28:28    
   GKS  Żukowo   
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna MKS NIELBA  Wągrowiec 19:29    
KS STAL Gorzów Wlkp  POLSKI CUKIER-POMEZANIA K25:25    
MKS  Grudziądz WKS  GRUNWALD  Poznań 34:39    
MKS MAZUR Sierpc WARMIA ENERGA Olsztyn 20:27    
XXIX kolejka  -    26.05.2018
MKS MAZUR Sierpc AZS  UW Warszawa 18:31    
WARMIA ENERGA Olsztyn MKS  Grudziądz 36:19    
WKS  GRUNWALD  Poznań KS STAL Gorzów Wlkp 25:28    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 25:32    
   MKS NIELBA  Wągrowiec   
GKS  Żukowo SMS ZPRP Gdańsk 22:33    
REAL-ASTROMAL Leszno  ORLEN-WISŁA II Płock 29:21    
AZS Uniwersytetu Z. Góra KPR GWARDIA Koszalin 29:28    
XXX kolejka  -     02.06.2018
AZS  UW Warszawa AZS Uniwersytetu Z. Góra 26:23 28 : 24 (14:8) 07.04.2018
KPR GWARDIA Koszalin REAL-ASTROMAL Leszno 14:30    
 ORLEN-WISŁA II Płock GKS  Żukowo K27:27    
SMS ZPRP Gdańsk MKS NIELBA  Wągrowiec 26:36    
    POLSKI CUKIER-POMEZANIA    
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna WKS  GRUNWALD  Poznań 26:25    
KS STAL Gorzów Wlkp WARMIA ENERGA  Olsztyn 21:23 28 : 26 (17:14) 17.02,18.
MKS  Grudziądz MKS MAZUR Sierpc 23:24