Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Terminarz rozgrywek 2017/2018 (jesień 2017)

TERMINY ROZGRYWEK   PIERWSZEJ RUNDY

                                                               
GOSPODARZE GOŚCIE Wynik  Rz.K  
   I kolejka - 09-10.09. 2017 r.     
MKS  Grudziądz AZS  UW Warszawa 32:33 (17:19)  
 KS STAL Gorzów Wlkp. MKS MAZUR Sierpc 31:18 (19:10)  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna  WARMIA ENERGA Olsztyn 22:19 (10:11)  
  WKS  GRUNWALD  Poznań PAUZA  
 SMS ZPRP Gdańsk  POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25:24 (12:12)  
MKS NIELBA  Wągrowiec ORLEN-WISŁA II Płock 30:30 (14:15)  4 : 3 
KPR GWARDIA Koszalin GKS  Żukowo 29:23 (15:12)  
AZS  Uniwersytetu Z. Góra REAL-ASTROMAL Leszno 25:29 (9:13)  
I I kolejka - 17-18. 09. 2017 r.  
AZS  UW Warszawa REAL-ASTROMAL Leszno 30 : 26 (12:12)  
GKS  Żukowo AZS  Uniwersytetu Z. Góra 27 : 27 (12:9)  3 : 4 
MKS NIELBA  Wągrowiec KPR GWARDIA Koszalin 34 : 25 (15:13)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA   ORLEN-WISŁA II Płock 24 : 27 (14:15)  
WKS  GRUNWALD  Poznań  SMS ZPRP Gdańsk 23 : 21 (9:11)  
 WARMIA ENERGA Olsztyn   PAUZA  
MKS MAZUR Sierpc SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 26 : 25 (13:11)  
MKS  Grudziądz KS STAL Gorzów Wlkp 28 : 24 (15:11)  
  I I I kolejka - 23-24. 09. 2017 r.  
KS STAL Gorzów Wlkp AZS  UW Warszawa 28 : 23 (15:12)  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna MKS  Grudziądz 35 : 21 (16:11)  
  MKS MAZUR Sierpc PAUZA  
 SMS ZPRP Gdańsk  WARMIA ENERGA Olsztyn 25 : 23 (12:16)  
 ORLEN-WISŁA II Płock WKS  GRUNWALD  Poznań 21 :31 (11:14)  
KPR GWARDIA Koszalin  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 24 :24 (12:7)  4 : 2 
AZS  Uniwersytetu Z. Góra MKS NIELBA  Wągrowiec 30 : 25 (11:13)  
REAL-ASTROMAL Leszno GKS  Żukowo 28 :28 (14:13)  4 : 5 
I V kolejka - 30.09 - 01. 10. 2017 r.  
AZS  UW Warszawa GKS  Żukowo 29 : 24 (17;10)  
MKS NIELBA  Wągrowiec REAL-ASTROMAL Leszno 28 : 29 (13:13)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA AZS  Uniwersytetu Z. Góra 25 : 25 (11:13)  2 : 4 
WKS  GRUNWALD  Poznań KPR GWARDIA Koszalin 30 : 23 (14:11)  
 WARMIA ENERGA Olsztyn  ORLEN-WISŁA II Płock 29 : 18 (16:8)  
MKS MAZUR Sierpc SMS ZPRP Gdańsk 25 : 22 (14:12)  
MKS  Grudziądz   PAUZA  
KS STAL Gorzów Wlkp SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 25 ; 18 (13:9)  
V kolejka - 07-08. 10. 2017 r.  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna AZS  UW Warszawa 28 : 24 (17:12)  
  KS STAL Gorzów Wlkp PAUZA  
SMS ZPRP Gdańsk MKS  Grudziądz 26 : 29 (13:14)  
 ORLEN-WISŁA II Płock MKS MAZUR Sierpc 20 : 20 (11:11)  3 : 4 
 K PR GWARDIA Koszalin WARMIA ENERGA Olsztyn 26 : 29 (13:14)  
AZS  Uniwersytetu Z. Góra WKS  GRUNWALD  Poznań 26 : 29 (13:14  
REAL-ASTROMAL Leszno  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 31 : 28 (11:9)  
GKS  Żukowo MKS NIELBA  Wągrowiec 21 : 30 (7:14)  
V I kolejka - 14-15. 10. 2017 r.  
AZS  UW Warszawa MKS NIELBA  Wągrowiec 25 : 28 (10:13)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA GKS  Żukowo 27 : 31 (15:15)  
WKS  GRUNWALD  Poznań REAL-ASTROMAL Leszno 20 : 23 (10:10)  
WARMIA ENERGA Olsztyn AZS  Uniwersytetu Z. Góra 32 : 23 (13:6)  
MKS MAZUR Sierpc KPR GWARDIA Koszalin 27 : 22 (13:9)  
MKS  Grudziądz  ORLEN-WISŁA II Płock 28 : 33 (14:15)  
KS STAL Gorzów Wlkp SMS ZPRP Gdańsk 32 : 26 (16:19)  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna   PAUZA  
V I I kolejka - 04-05. 11. 2017 r.  
  AZS  UW Warszawa PAUZA  
SMS ZPRP Gdańsk SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 26 : 28 (13:13)  
 ORLEN-WISŁA II Płock KS STAL Gorzów Wlkp 26 : 25 (14:13)  
KPR GWARDIA Koszalin MKS  Grudziądz 27 : 23 (13:9)  
AZS Uniwersytetu Z. Góra MKS MAZUR Sierpc 20 : 17 (12:9)  
REAL-ASTROMAL Leszno WARMIA ENERGA Olsztyn 20 : 29 (11:12)  
GKS  Żukowo WKS  GRUNWALD  Poznań 28 : 27 (15:14)  
MKS NIELBA  Wągrowiec  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 35 : 18 (15:8)  
V I I I kolejka - 11-12. 11.  2017 r.  
AZS  UW Warszawa  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 34 :35 (17:15)  
WKS  GRUNWALD  Poznań MKS NIELBA  Wągrowiec 22 : 23 (9:7)  
WARMIA ENERGA Olsztyn GKS  Żukowo 35 : 26 (16:10)  
MKS MAZUR Sierpc REAL-ASTROMAL Leszno 24 : 27 (12:17)  
MKS  Grudziądz AZS Uniwersytetu Z. Góra 29 : 34 (19:15)  
KS STAL Gorzów Wlkp KPR GWARDIA Koszalin 34 : 24 (17:10)  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna  ORLEN-WISŁA II Płock 24 : 20 (12:12)  
  SMS ZPRP Gdańsk PAUZA  
I X  kolejka - 18-19. 11. 2017 r  
SMS ZPRP Gdańsk AZS  UW Warszawa 25 : 26 (13:14)  
 ORLEN-WISŁA II Płock   PAUZA  
KPR GWARDIA Koszalin SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 15 : 29 :  (5:14)  
AZS Uniwersytetu Z. Góra KS STAL Gorzów Wlkp 24 : 24 (12:12)  2 : 4 
REAL-ASTROMAL Leszno MKS  Grudziądz 30 : 24 (15:14)  
GKS  Żukowo MKS MAZUR Sierpc 24 : 28 (15:13)  
MKS NIELBA  Wągrowiec WARMIA ENERGA Olsztyn 23 : 23 (12:11)  5 : 3 
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA WKS  GRUNWALD  Poznań 29 : 21 (14:10)  
X kolejka - 25-26. 11. 2017 r.  
AZS  UW Warszawa WKS  GRUNWALD  Poznań 31 : 28 (14:13)  
WARMIA ENERGA Olsztyn  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 25 : 21 (12:8)  
MKS MAZUR Sierpc MKS NIELBA  Wągrowiec 20 : 28 (8:13)  
MKS  Grudziądz GKS  Żukowo 26 : 22 (10:10)  
KS STAL Gorzów Wlkp REAL-ASTROMAL Leszno 25 : 20 (11:8)  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna AZS Uniwersytetu Z. Góra 30 : 29 (18:16)  
  KPR GWARDIA Koszalin PAUZA  
SMS ZPRP Gdańsk  ORLEN-WISŁA II Płock 33 : 33 (16:13)  3 : 4 
X I kolejka -02-03.12 2017 r.  
 ORLEN-WISŁA II Płock AZS  UW Warszawa 40 : 30 (19:13)  
KPR GWARDIA Koszalin SMS ZPRP Gdańsk 21 : 29 (9:13)  
AZS Uniwersytetu Z. Góra   PAUZA  
REAL-ASTROMAL Leszno SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna 25 : 25 (11:15)  1 : 3 
GKS  Żukowo KS STAL Gorzów Wlkp 24 : 29 (16:14)  
MKS NIELBA  Wągrowiec MKS  Grudziądz 48 : 32 (22:14)  
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA MKS MAZUR Sierpc 33 : 19 (12:11)  
WKS  GRUNWALD  Poznań WARMIA ENERGA Olsztyn 24:: 21 (11:12)  
X I I kolejka -  09-10. 12. 2017 r  
AZS  UW Warszawa WARMIA ENERGA Olsztyn 26 : 24 (9:12)  
MKS MAZUR Sierpc WKS  GRUNWALD  Poznań 17 : 26 (6:10)  
MKS  Grudziądz  POLSKI CUKIER-POMEZANIA 28 : 38 (12:21)  
KS STAL Gorzów Wlkp MKS NIELBA  Wągrowiec 21 : 25 (10:10}  
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna GKS  Żukowo 27 : 22 (13:13)  
  REAL-ASTROMAL Leszno PAUZA  
SMS ZPRP Gdańsk AZS Uniwersytetu Z. Góra 24 : 28 (9:13)  
 ORLEN-WISŁA II Płock KPR GWARDIA Koszalin 37 : 34 (15:20)  
X I I I kolejka - 13-14. 01. 2018 r.  
KPR GWARDIA Koszalin AZS  UW Warszawa 18 : 25 (8:13)  
AZS Uniwersytetu Z. Góra  ORLEN-WISŁA II Płock 35 : 30 (15:14)  
REAL-ASTROMAL Leszno SMS ZPRP Gdańsk 28 : 28 (12:17)  4 : 5 
GKS  Żukowo   PAUZA  
MKS NIELBA  Wągrowiec SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA KS STAL Gorzów Wlkp 25 : 25 (12:17)  2 : 4 
WKS  GRUNWALD  Poznań MKS  Grudziądz 39 : 34 (19:15)  
WARMIA ENERGA Olsztyn MKS MAZUR Sierpc 27 : 20(12:10)  
XIV  kolejka - 20-21. 01. 2018 r.  
AZS  UW Warszawa MKS MAZUR Sierpc    
MKS  Grudziądz WARMIA ENERGA Olsztyn    
KS STAL Gorzów Wlkp WKS  GRUNWALD  Poznań    
SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna  POLSKI CUKIER-POMEZANIA    
  MKS NIELBA  Wągrowiec PAUZA  
SMS ZPRP Gdańsk GKS  Żukowo    
 ORLEN-WISŁA II Płock REAL-ASTROMAL Leszno    
KPR GWARDIA Koszalin AZS Uniwersytetu Z. Góra    
  XV  kolejka - 27-28.01. 2018 r.  
AZS Uniwersytetu Z. Góra AZS  UW Warszawa    
REAL-ASTROMAL Leszno KPR GWARDIA Koszalin    
GKS  Żukowo  ORLEN-WISŁA II Płock    
MKS NIELBA  Wągrowiec SMS ZPRP Gdańsk    
 POLSKI CUKIER-POMEZANIA   PAUZA  
WKS  GRUNWALD  Poznań SOKÓŁ PORCELANA  Koscierzyna    
WARMIA ENERGA Olsztyn KS STAL Gorzów Wlkp    
MKS MAZUR Sierpc MKS  Grudziądz