Polski Cukier Pomezania Malbork
Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
O Nas

ZARZĄD SPR POLSKI CUKIER - POMEZANIA 

   Waldemar JASTRZĘBSKI  Prezes   Zarządu
   Tomasz GRABOWSKI  Członek Zarządu  -  Kierownik Klubu

KADRA

  Igor STANKIEWICZ   Trener
 Mariusz BABICKI  Trener grup młodzieżowych
 Jolanta BOŻEK  Instruktor grup młodzieżowych - nauczycielka WF w SP-2 w Malborku
  Tomasz KRUK     Specjalista odnowy - Masażysta
  Ryszard  ŚLEDŹ   Asystent techniczny

ZAWODNICY

                 
  Imię i nazwisko zawodnika Data urodzenia Pozycja w grze

Pierwszy sezon wSPR 

REPREZENTOWANE  KLUBY
1  Marek BONECZKO 11. 05. 1974 obrotowy 2012/2013 MMTS, WARMIA, TECHTRANS, SOKÓŁ
2  Karol CICHOCKI 09. 03. 1986 rozgrywający 2017/2018 MKS Brodnica, GWARDIA Opole, SPÓJNIA Gdynia
3  Łukasz CIELĄTKOWSKI 13. 01. 1983 rozgrywający 2008 / 2009 y/MMTS Kwidzyn/ TECHTRANS Elbląg
4  Łukasz  CIEŚLAK 14.03.1984 rozgrywający 2012/2013 r ery cyny gryMMTS, WARMIA, TECHTRANS, SOKÓŁ  
5  Michał DAWIDOWSKI 12.08.1991 rozgrywający wiosna 2015 TRUSO Elbląg, SMS Gdańsk,
MEBLE WÓJCIK Elbląg
6  Kamil  DUKSZTO 18/07/1986 skrzydłowy 2014 / 2015 MEBLE  WÓJCIK  Elbląg
7  Michał GRYZ 13.12.1990 obrotowy 2015/2016 MEBLE WÓJCIK Elbląg
8  Radosław KĄDZIELA 13. 02. 1985 bramkarz 2008 / 2009 SAMBOR Tczew
9  Marcin KOCHAŃSKI 09.03.1995 bramkarz 2015/2016 MTS Kwidzyn, 
10  Mateusz KOPYCIŃSKI 20.03.1988 skrzydłowy 2017/2018 WARMIA Olsztyn
11  Kamil LUDWICZAK 20. 04. 1996 rozgrywający 2017/2018 MKS TRÓJKA Ostrołęka
12  Tomasz MALUCHNIK 20.08.1988 obrotowy 2014/15 MEBLE  WÓJCIK  Elbląg
13  Kamil NAWROCKI 11. 05. 1996 skrzydłowy 2015/16 MTS Kwidzyn, POLSKI CUKIER-POMEZANIA,  MMTS Kwidzyn
14  Michał ORZECHOWSKI 13. 08. 1996 skrzydłowy 2017/2018 SMS Gdańsk, WYBRZEŻE Gdańsk, GKS Żukowo
15  Damian PRZYTUŁA 27. 11. 1998 rozgrywający 2017/2018 MKS Iława, SMS Gdańsk,  MMTS Kwidzyn
(Kadra Nar. Juniorów)
16  Grzegorz  SIBIGA 25. 02. 1976 bramkarz 2012/2013 SPÓJNIA Gdańsk SOKÓŁ-VETREX
17  Damian SPYCHALSKI 15.12.1992 rozgrywający 2016/2017 MEBLE WÓJCIK Elblag
18  Ivan TELEPNIEW (BLR) 26. 01. 1983 rozgrywający 2016/2017

Mladost Bogdanci, Metalurg Skopje(Macedonia), Italgest Casarano (Włochy), CSM Ploiesti (Rumunia).Śląsk Wrocław, MKS Kalisz, RAMAT HASHRON S.G.S.  HC (izrael)

19  Adam ZAŁUSKI 12. 08, 1998 rozgrywający 2017/2018 TRUSO Elbląg, WÓJCIK MEBLE Elbląg

NASI PARTNERZY

SPONSOR GŁÓWNY:
KRAJOWA SPÓŁKA CUKROWA S.A.  "POLSKI CUKIER"

URZĄD MIASTA MALBORKA

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Malborku

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Malborku

INTERMARCHE Malbork - Krzysztof MAJCHRZAK

"OVAL"  S.A. - Malbork

PHU "MAWEX" - Malbork

Gold Wellness Fitness & Gym - Kwidzyn

Active Gym - Siłownia&Fitness Malbork ul. Kościuszki 57

Przedsiębiorstwo "NOGAT" w Kałdowie Wsi

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ i MIESZKANIOWEJ w Malborku

PIEKARNICTWO - CIASTKARSTWO  Bogusław SZYDŁOWSKI  -  Malbork

BRAPOL - Usługi poligraficzne

BEST-MOMENT ' S - Usługi fotograficzne - Ryszard Vogelsinger

  

     Wszystkie prezentowane niżej zdjęcia indywidualne oraz zdjęcie głowne na                 naszej stronie wykonane  zostały przez firmę świadczącą         
    POROFESJONALNE USŁUGI FOTOGRAFICZNE BEST MOMENT'S    

 


Prezes Zarządu
Waldemar Jastrzębski
Członek Zarządu - Kierownik Klubu
Tomasz Grabowski
Trener
Igor STANKIEWICZ
Trener grup młodzieżowych
Mariusz BABICKI
Instruktor grup młodz. - nauczycielka WF w SP-2
Jolanta BOŻEK
Specjalista odnowy biol - Masażysta
Tomasz KRUK
Asystent techniczny
Ryszard Śledź
zawodnik Nr 88
Marek BONECZKO
zawodnik Nr10
Karol CICHOCKI
Zawodnik Nr3.
Łukasz Cielątkowski
zawodnik Nr. 11
Łukasz CIEŚLAK
zawodnik N 7
Maciej DAWIDOWSKI
Zawodnik Nr. 5
Kami l DUKSZTO
zawodnik Nr 6
Michał GRYZ
Zawodnik / bramkarz Nr. 1
Radosław Kądziela
bramkarz Nr 12
Marcin KOCHAŃSKI
Zawodnik Nr 15
Mateusz KOPYCIŃSKI
zawodnik Nr 8
Kamil LUDWICZAK
Zawodnik / obrotowy Nr18
Tomasz MALUCHNIK
zawodnik Nr 9
Kamil NAWROCKI
zawodnik Nr 14
Michał ORZECHOWSKI
Zawodnik Nr 2
Damian PRZYTUŁA
zawodnik - bramkarz, Nr. 16; Asyst. trenera
Grzegorz SIBIGA
zawodnik Nr ?
Damian SPYCHALSKI
zawodnik
Michał SKWIERAWSKI
Zawodnik Nr. 4
Adam ZAŁUSKI
zawodnik Nr 66
Ivan TELEPNEV