Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Aktualności
Trzy mecze w 9 dniu
Data: 2018-02-07
Godzina: 10:37
Liczba wyświetleń: 296
Pracowity tydzień
Trzy mecze o punkty w 9 dni

 

W poprzedniej informacji pisząc o inauguracji rewanzowej rundy rozgrywek I ligi piłki ręcznej podawałem terminy poporzekładanych meczów XVI kolejki, która w regulaminowym terminie rozgrywana była w miniony (03-04.01.) weekend. Podawałem również zmieniony termin meczu zespołu malborskiego z gdańskimi licealistami, który to mecz rozegrany zostanie w najbliższy wtorek 13 lutego. Tym razem kolejne szczegóły.
Informowałem mianowicie, że prowadzone były rozmowy dotyczące meczu, który podopieczni Igora Stankiewicza przewidziany mają w programie XVII kolejki, czyli wyjazdu do Półcka. Termin ten został ostataecznie uzgodniony i zatwierdzony przez Kolegium Ligi ZPRP.
Do Płocka na konfrontację z rezerwami wicemistrzów Polski – z zespołem ORLEN-WISŁA II malborczycy pojadą już w najbliższy piątek, czyli 09. lutego. Mecz ten rozgrywany będzie stosunkowo późno, bo o godzinie 20:15. Późniejsza pora rozgrywania meczu podyktowana jest natomiast tym, ze do Płocka na na sobotni mecz Ligi Mistrzów z pierwszym zespołem przyjeżdżają szczypiorniści HC PPD ZAGRZEB, którzy w piątek w godz 18 – 19 będą zajmować hale w celu przeprowadzenie treningu.
Mecz malborczyków począw Płocku tkowo przewidywany był na niedzielę. Ze względu jednak na to, że we wtorek rozgrywany bezie w Malborku mecz z gdańskim SMS-em zarzą SPR na wniosek trenera i zespołu wystąpił do płocczan z prośbą o termin piątkowy. Prosba ta została przyjęta.
W efekcie tych przesunięć terminów zespół malborski najbliższe kilkanaście dni spędzi wyjątkowo pracowicie. Składa się bowiem tak, że do końca przyszłego tygodnia podopieczni Igora Stankiewicza rozegrają trzy mecze ligowe: wspomniane wyżej piątkowy mecz z WISŁĄ II i wtorkowy z SMS-em a w sobotę 17 lutego oczekiwać będziemy w Malborku na tegorocznego, zamykajacego ligową tabele beniaminka, czyli Gwardię Koszalin. Przy okazji przypomnę, że jesienią w Koszalinie zespół malborski tylko zremisował i okazał się mniej skuteczny w wyłaniającej zwycięzcę serii rzutów karnych.
Przyszły tydzień dla malborskich sympatyków piłki ręcznej będzie więc dosyć bogaty w wydarzenia sportowe. W malborku bowiem rozegrane zostaną dwa z rzędu mecze o ligowe punkty.
W związku z tym już teraz zapraszam kibiców do hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 przy ul Wybickiego na Osiedlu Południe.

WASZE KOMENTARZE (1)
kibic
08-02-2018 (10:37)
Będę

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka: