WYNIKI i zdobywcy bramek

I kolejka - 10.09.2016 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA -  ORLEN WISŁA II  Płock 27 : 22 (10:8)
Kądziela, Kochański – Gryz – 5 bramek, Spychalski – 5 Ossowski – 5, Cielątkowski – 3, Maluchnik – 3 , Baraniak – 2, Dukszto – 2, Dawidowski – 1, Nowaliński – 1, oraz Michałów i Cieślak.
Rzuty karne: 5 / 9 ;  kary 12 minut( Gryz – 4 minuty , Cielątkowski, Cieślak, Maluchnik i Spychalski – po 2 minuty).

I I kolejka - 18. 09. 2016 r.
WARMIA-TRAVELAND Olsztyn - POLSKI CUKIER POMEZANIA 28 : 23 (16:13)     Kądziela, Kochański - Dawidowski - 6 bramek, Gryz - 5, Spychalski - 3, Cielątkowski - 3, Baraniak - 3, Michałów - 1, Maluchnik - 1, Ossowski - 1 oraz Dukszto, Nowaliński
Karne: 5/6   Kary: 4 min. (Gryz, Maluchnik - po 2 min.)
III kolejka - 24. 09. 2016 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - REAL-ASTROMAL Leszno 27 : 21 (13:12)
Kądziela, Kochański – Dawidowski – 6 bramek , Baraniak – 5 , Spychalski – 5 , Gryz – 3 , Ossowski – 2 , Michałów – 2 ,Cieślak – 2 , Boneczko – 2 oraz Cielątkowski , Nowaliński Maluchnik i debiutujący w barwach malborskiego klubu Michał Felsztigier.
Rzuty karne – 3 / 4 ;   Kary – 10 minut (Baraniak, Gryz, Dawidowski, Felsztigier i Spychalski – po 2 minuty)
  I V kolejka - 01 - 02. 10. 2016 r.
NIELBA Wągrowiec  - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25 : 27 (12:15)
Kądziela – Gryz – 7 bramek , Michałów – 6 , Ossowski – 4 , Cieślak – 4 , Dawidowski – 3 , Cielątkowski – 2 , Maluchnik – 1 , Boneczko -1 oraz Baraniak i Dukszto.
Rzuty karne: 4 / 5 ; kary: 14 minut (Cielątkowski, Baraniak, Dukszto, Gryz, Michałów, Maluchnik i Boneczko – po 2 minuty).

V kolejka - 08 - 09. 10. 2016 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - MKS Wieluń 34 : 25 (15:13)
Kądziela – 1 bramka, Kochański Sibiga – Dukszto - 7 bramek ; Michałów – 5 , Boneczko – 5 , Cieślak – 5 , Maluchnik – 4 , Baraniak – 3 , Gryz – 2 , Nowaliński – 2 oraz Cielątkowski, Ossowskii Felsztigier ;
Rzuty karne: 3 / 3 ;     Kary: 8 minut (Cielątkowski – 4 minuty, Osowski i Dukszto – po 2 minuty) .

V I kolejka - 15. 10. 2016 r. MAZUR Sierpc – POLSKI CUKIER-POMEZANIA 24 : 26 (11:9)
Kądziela, Kochański, Sibiga – Boneczko – 7 bramek , Cieślak – 4 , Spychalski – 4 , Dukszto – 3 , Dawidowski – 3 , Ossowski – 2 , Cielątkowski – 1 , Michałów – 1 , Maluchnik – 1 oraz Gryz, Nowaliński i Felsztigier;
Rzuty karne: 4 / 7
Kary: 8 minut (Ossowski, Cielątkowski, Gryz i Cieślak – po 2 minuty)

V I I kolejka - 22. 10. 2016 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - SMS ZPRP Gdańsk 24 : 26 (11:13)Kadziela, Sibiga, Kochański – Dukszto – 6 bramek , Gryz – 5 , Cieślak – 3 , Maluchnik – 3 , Michałów – 2 , Spychalski – 2 , Dawidowski – 1 , Boneczko – 1, Nowaliński – 1 oraz Cielątkowski i Felsztigier ;
Rzuty karne: 6 / 7 ;   Kary: 12 minut (Michałów, Maluchnik i Spychalski – po 4 minuty).
VIII kolejka - 29.10.2016 r.
ŚLĄSK Wrocław - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 25 : 30 (9:16)
Kądziela, Kochański - Baraniak - 4 bramki, Dawidowski - 4, Michałów - 4, Cieślak - 3, Maluchnik – 3, Spychalski - 3, Cielątkowski - 2, Dukszto - 2, Gryz - 2, Boneczko - 2, Nowaliński - 1.
Rzuty karne: 5 / 4 ; Kary: 6 minut (Gryz, Maluchnik i Spychalski - po 2 minuty).
IX kolejka - 12.11.2016 r
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - SPÓJNIA Gdynia 26 : 33 (11:18) Kądziela, Kochański – Cieślak – 6 bramek, Spychalski – 6, Dukszto – 4, Cielątkowski – 3, Ossowski – 3, Baraniak – 2, Nowaliński – 2 oraz Gryz, Dawidowski, Felsztigier i Boneczko ;
Rzuty karne: 4 / 6 ; Kary8 minut (Cielątkowski i Boneczko – po 4 minuty)
X kolejka - 19.11.2016 r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - STAL Gorzów Wielkopolski 27 : 23 (12:11)
Kądziela, Kochański – Cieślak – 6 bramek, Michałów -6, Ossowski – 6, Dukszto – 3, Maluchnik – 2, Cielątkowski – 1, Baraniak – 1, Boneczko – 1 oraz Nowaliński;
Rzuty karne 6 / 6 ; kary: 8 minut (Gryz – 2minuty, Michałów- 2 minuty , Cielątkowski – 4 minuty – w tym czerwona kartka w 27 minucie meczu)
X I kolejka -26 - 27. XII 2016 r.
GKS ŻUKOWO – POLSKI CUKIER-POMEZANIA  26 : 28 (19:13)  R.Kądziela, Kochański - Spychalski 6, Cieślak 5, Ossowski 4, Boneczko 4, Gryz 4, Michałów 3, Cielątkowski 1, Baraniak 1 oraz Maluchnik, Nowaliński, Dukszto.
Karne: 4/5.     Kary: 2 min. (Michałów 2 min.).
X I I kolejka -  03 - 04. XII. 2016 r
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - GRUNWALD Poznań 35 : 29 (16:11)
Kądziela , Kochański – Cieslak – 8 bramek, Baraniak – 8, Gryz – 7, Spychalski – 3, Felsztigier – 3, Michałów – 3, Ossowski – 1, Cielątkowski – 1, Nowaliński -1 oraz Dukszto, Maluchnik i Boneczko;
Rzuty karne: 4 / 6 ; kary: 14 minut (Nowaliński i Felsztigier po 4 minuty, Gryz, Michałów i Spychalski – po 2 minuty).
  X I I I kolejka - 10. 12. 2016 r.
SOKÓŁ BROWAR Kościerzyna – POLSKI CUKIER POMEZANIA 27 : 28 (16:9)
Kądziela, Kochański, Sibiga - Maluchnik – 5 bramek, Cielątkowski - 4, Cieślak - 4, Spychalski - 4, Dukszto - 3, Ossowski - 3, Boneczko - 2, Gryz - 2, Michałów - 1, Baraniak
Rzuty karne: 7/10 ;  Kary: 14 min. (Gryz, Boneczko - po 4 min., Ossowski, Michałów, Spychalski - po 2 min.)
X IV kolejka -04.02.. 2017 r.
ORLEN WISŁA II  Płock - POLSKI CUKIER-POMEZANIA -  08.04.2017r.
Kądziela, Kochański - Gryz - 6 bramek, Baraniak - 4 , Cieślak - 4 , Cielątkowski - 3 , Michałów - 3 , Nowaliński - 2 , Boneczko - 2 , Dawidowski - 1 oraz Bruy i Maluchnik.
Rzuty karne: 4 / 5  Kary : 6 minut (Cielątkowski, Michałów i Boneczko - po 2 minuty).

X V kolejka - 11.02. 2017 r.
POLSKI CUKIER POMEZANIA – WARMIA-TRAVELAND Olsztyn 22 : 23 (10:11)
Kądziela , Kochański, Sibiga – Spychalski – 6 bramek , Cieślak – 5 , Boneczko – 4 , Maluchnik – 3 , Dukszto – 2 , Gryz – 2 oraz Cielątkowski, Dawidowski, Michałów, Nowaliński i debiutujący w barwach zespołu malborskiego Bruy.
Rzuty karne: 4 / 7 ; kary 14 minut ( Cielątkowski i Bruy – po 2 minuty, Dukszto, Gryz i Michałów – po 2 minuty) ;
X VI kolejka - 18.02. 2017 r.
REAL ASTROMAL Leszno – POLSKI CUKIER-POMEZANIA 24 : 20 (11:14)
Kądziela Kochański, - Cieślak – 7 bramek , Michałów - 5, Bruy - 3, Cielątkowski - 2, Gryz - 1, Spychalski - 1, Boneczko - 1 oraz Maluchnik, Nowaliński, Dawidowski, Dukszto, Baraniak.
Kary: 8 min. (Nowaliński - 2 min. + cz.k., Michałów - 4 min., Maluchnik - 2 min.) ; Rzuty karne: 6 / 8.
X VII kolejka - 25.02. 2017 r.
POLSKI CUKIER POMEZANIA - NIELBA Wągrowiec 31 : 23 (17:16)
Polski Cukier: Kądziela, Kochański, Sibiga – Gryz – 8 bramek , Dukszto – 6 , Michałów – 4, Maluchnik – 4 , Nowaliński – 2 , Spychalski – 2 , Boneczkjo – 2 , Dawidowski – 1 Bruy – 1 oraz Baraniak ;
Rzuty karne: 2 / 3 ; kary: 8 minut (Boneczko, Michałów, Gryz, Dukszto – po 2 minuty)
XVIII kolejka 04.03.2017r.
MKS Wieluń - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 28 : 31 (15:14)
Kądziela, Kochański, Sibiga - Cieślak – 6 bramek, Dukszto - 5, Spychalski - 5, Boneczko – 3, Michałów – 3, Gryz - 3, Maluchnik – 3, Bruy - 1, Dawidowski - 1, Nowaliński 1;
Karne: 4/5 ;  Kary: 18 min w tym kara za czerwoną kartkę Kadzieli (Michałów - 6 min., Gryz - 4 min., Maluchnik, Spychalski, Boneczko - po 2 min.) ;  Czerwone kartki: Michałów (57 min. - z gradacji kar), Kądziela (46 min.).
XIX kolejka 11-03.2017r
POLSKI CUKIER POMEZANIA - MAZUR Sierpc  24 : 20 (10:9)
Kądziela - 2 bramki, Kochański - Cieślak - 5 bramek, Gryz - 4, Dawidowski - 3, Dukszto - 2, Michałów - 2, Maluchnik - 2, Boneczko - 1, Spychalski - 1, Baraniak - 1, Bruy - 1 oraz Nowaliński
Karne: 4/6.  Kary: 6 min. (Spychalski 4 min., Gryz 2 min.).
XX kolejka 18-19.03.2017r.
SMS ZPRP Gdańsk – POLSKI CUKIER-POMEZANIA  31 : 30 (16:15)
Kądziela, Kochański - Spychalski - 8 bramek, Gryz - 5, Dukszto - 5, Boneczko – 4, Maluchnik - 3, Michałów - 2, Cieślak - 1, Baraniak - 1, Bruy - 1 oraz Dawidowski i Nowaliński.
Karne: 2/2. Kary: 8 min. (Spychalski 6 min. - cz.k., Cieślak 2 min.).
XXI kolejka 25.03.2017r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - WKS ŚLĄSK Wrocław 24 : 22 (14:12)
Kochański – Baraniak – 5 bramek , Gryz – 4 , Spychalski – 4 , Dukszto – 3 , Dawidowski – 3 , Maluchnik – 2 , Nowaliński – 2 , Cieślak – 1 oraz Michałów i Bruy.
Karne: 0 / 0 ; Kary: 10 minut (Michałów 6 minut -cz. kartka, Gryz – 2 minuty, Nowaliński – 2 minuty.
XXII kolejka 31.03.2017r
SPÓJNIA Gdynia – POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25 : 27 (11:10)
Kądziela, Kochański, Sibiga - Gryz – 7 bramek, Boneczko - 7, Nowaliński - 3, Cieślak - 3, Bruy - 2, Dukszto - 2, Spychalski - 1, Maluchnik - 1, Dawidowski - 1 oraz Michałów i Baraniak.
Karne: 1/2 ; Kary: 14 min. (Michałów 6 min. - cz.k., Maluchnik 4 min., Boneczko, Bruy - po 2 min.).
XXIII kolejka 22.04.2017r.
KA STAL Gorzów Wlkp. - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 32 : 23 (17:14)
Kądziela, Kochański - Spychalski – 11 bramek , Gryz - 3 , Boneczko - 3 , Cieślak - 2 , Nowaliński – 2 , Michałów - 1 , Bruy – 1 oraz Baraniak, Dukszto i Maluchnik,
Karne: 3/5 ; Kary: 6 min. (Gryz, Baraniak, Michałów - po 2 min.) .

XXIV kolejka 29.04.2017r.
POLSKI CUKIER-POMEZANIA - GKS Żukowo   31 : 21 (14:11)
Kądziela, Kochański – Boneczko - 6 bramek , Cieślak – 6 , Gryz – 4 , Bruy – 3 , Baraniak – 3 , Maluchnik – 3 , Spychalski – 3 , Nowaliński – 2 , Michałów – 1.
Rzuty karne: 2 / 3 ; Kary: 4 minuty (Bruy i Baraniak – po 2 minuty)

XXV kolejka 13.05.2017r.
GRUNWALD Poznań - POLSKI CUKIER-POMEZANIA  25 : 25 (11:14)

Kadziela, Kochański, Sibiga - Cieślak - 8 bramek, Boneczko - 6, Maluchnik - 4, Baraniak - 2, Gryz - 2, Spychalski - 2, Michałów -1 oraz Bruy ;
Rzuty karne: 7 / 7 ; Kary: 22 minuty (Michałów - 6 minut (czerwona kartka) , Spychalski - 6 minut (czerwona kartka) , Gryz - 4 minuty, Bruy - 2 minuty, Cieślak - 2 minuty, Boneczko - 2 minuty - czerwona kartka).
XXVI kolejka 13.04.2017r. (
awansem zamiast 20.05.2017r)
POLSKI CUKIER-POMEZANIA   -  SOKÓŁ -BROWAR Kościerzyna 31 : 25 (17:9)
Kądziela, Kochański - Cieślak - 7 bramek, Gryz - 4 , Maluchnik - 4 , Baraniak - 3 , Spychalski - 3 , Bruy - 3 , Boneczko - 2 , Dawidowski - 2 , Cielątkowski - 1 , Michałów - 1 , Nowaliński - 1.;
Rzuty karne:  2 / 3 ; Kary: 6 minut ( Gryz, Maluchnik i Spychalski - po 2 minuty).

BRAMKI STRACONE w KOLEJNYCH MECZACH
(x oznacza udział w meczu ; 0 w składzie meczowym bez wejścia na parkiet)

RUNDA  WIOSENNA SEZONU 2016 / 2017
BRAMKI STRACONE w KOLEJNYCH MECZACH   (x oznacza udział w meczu ; 0 w składzie meczowym bez wejścia na parkiet)