Menu
Archiwum
Nasi Partnerzy
Urząd Miasta
Malbork7
Strona internetowa
Jak oceniasz naszą nową stronę internetową ?
jest świetna!
fajna
może być
taka sobie
bez rewelacji
koszmarna
Sonda
Jak myślisz,które miejsce w tym sezonie zajmie nasza drużyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
2010 / 2011

 

LISTA STRZELCÓW II GRUPY II LIGI 

SEZON 2010 / 2011 

               Po nazwisku zawodnika i nazwie klubu, poszczególne liczby wyrażają kolejno: ilośc zdobytych bramek, ilość rozegranych meczy oraz średnia meczowa (ilośc bramek na mecz)

  1.                1.   Dzieniszewski Radosław  AZS UWM Olsztyn   181 20  9.1
  2. Lewandowski Łukasz    Alfa 99 Strzelno   180  20  9.0

  3. Wojciechowski Adrian   AZS UWM Olsztyn    141   20  7.1

  4. Lipiński Wojciech          Polski Cukier Pomezania  137  20  6.9

  5. Idzikowski Bartosz WBS-Bank Szczypiorniak 126 19 6.6

  6. Stasiuk Piotr Gwardia Koszalin 118 20 5.9

  7. Nalaskowski Mateusz MKS Grudziądz 114 20 5.7

  8. Sostek Patryk Sokół Gdańsk 114 20 5.7

  9. Adamczewski Adrian Energetyk Gryfino 113 19 5.9

  10. Jasowicz Krzysztof Wybrzeże Gdańsk 113 20 5.7

  11. Steege Radosław Wybrzeże Gdańsk 108 20 5.4

  12. Deptuła Paweł WBS-Bank Szczypiorniak 105 18 5.8

  13. Babicki Mariusz Polski Cukier Pomezania 104 20 5.2

  14. Derdzikowski Michał Wybrzeże Gdańsk 101 19 5.3

  15. Goerig Piotr Gwardia Koszalin 101 20 5.1

  16. Kawczyński Dariusz Polski Cukier Pomezania 101 20 5.1

  17. Bartnik Łukasz Energetyk Gryfino 98 19 5.2

  18. Kakowski Tomasz MKS Grudziądz 97 20 4.9

  19. Wiczkowski Filip AZS PG Gdańsk 94 12 7.8

  20. Mielke Krzysztof LKS Kęsowo-OSM Chojnice 94 19 4.9

  21. Walasek Bartosz Wybrzeże Gdańsk 92 13 7.1

  22. Dobrzański Hubert Alfa 99 Strzelno 90 17 5.3

  23. Czerwiński Łukasz Gwardia Koszalin 86 20 4.3

  24. Cielątkowski Łukasz Polski Cukier Pomezania 84 17 4.9

  25. Kiciński Patryk Gwardia Koszalin 83 20 4.2

  26. Kościelski Fabian LKS Kęsowo-OSM Chojnice 80 16 5.0

  27. Felsztiger Michał Gwardia Koszalin 80 17 4.7

  28. Skalski Tomasz AZS PG Gdańsk 79 15 5.3

  29. Orłowski Mateusz MKS Grudziądz 76 20 3.8

  30. Ciszewski Paweł Wybrzeże Gdańsk 75 16 4.7

  31. Dzido Piotr WBS-Bank Szczypiorniak 74 20 3.7

  32. Terlecki Patryk AZS UWM Olsztyn 72 17 4.2

  33. Niemczewski Dominik Alfa 99 Strzelno 72 18 4.0

  34. Janusiewicz Michał Polski Cukier Pomezania 70 18 3.9

  35. Krzyżanowski Łukasz Energetyk Gryfino 67 17 3.9

  36. Suchocki Paweł AZS PG Gdańsk 66 20 3.3

  37. Deptuła Piotr WBS-Bank Szczypiorniak 62 19 3.3

  38. Dobosz Łukasz AZS PG Gdańsk 60 17 3.5

  39. Porębski Marcin Energetyk Gryfino 59 18 3.3

  40. Orlikowski Rafał LKS Kęsowoe 58 19 3.1

  41. Łukasiewicz Mariusz Alfa 99 Strzelno 55 10 5.5

  42. Siadak Łukasz Energetyk Gryfino 51 18 2.8

  43. Jakutowicz Marek Gwardia Koszalin 51 19 2.7

  44. Błaszkowski Mikołaj Sokół Gdańsk 50 12 4.2

  45. Tołyż Szymon Energetyk Gryfino 50 20 2.5

  46. Sypniewski Łukasz WBS-Bank Szczypiorniak 49 20 2.5

  47. Bidziński Mariusz MKS Grudziądz 48 18 2.7

  48. Kruszewski Paweł MKS Grudziądz 48 13 3.7

  49. Wajc Sebastian MKS Grudziądz 47 13 3.6

  50. Suliński Tomasz Alfa 99 Strzelno 47 14 3.4

  51. Magdziarz Wiesław Energetyk Gryfino 46 18 2.6

  52. Sulej Jacek Wybrzeże Gdańsk 46 20 2.3

  53. Wudniak Adam MKS Grudziądz 45 9 5.0

  54. Bujnowski Krzysztof Polski Cukier Pomezania 44 15 2.9

  55. Kościelny Jakub Polski Cukier Pomezania 43 18 2.4

  56. Wieczorkowski Adrian Sokół Gdańsk 43 8 5.4

  57. Fajoł Arkadiusz Alfa 99 Strzelno 43 17 2.5

  58. Kotecki Piotr Alfa 99 Strzelno 42 20 2.1

  59. Pstrągowski Piotr AZS UWM Olsztyn 42 19 2.2

  60. Kozłowski Michał MKS Grudziądz 41 19 2.2

  61. Sobota Jakub Sokół Gdańsk 40 12 3.3

  62. Ludian Sebastian Wybrzeże Gdańsk 40 16 2.5

  63. Szynwelski Mateusz AZS PG Gdańsk 38 16 2.4

  64. Lesiński Daniel Polski Cukier Pomezania 38 18 2.1

  65. Laskowski Adam Gwardia Koszalin 38 17 2.2

  66. Młynarek Krzysztof Wybrzeże Gdańsk 38 20 1.9

  67. Stanisławek Tomasz Energetyk Gryfino 37 11 3.4

  68. Bulczak Sebastian Sokół Gdańsk 37 15 2.5

  69. Czarnecki Michał Polski Cukier Pomezania 36 20 1.8

  70. Olszewski Łukasz AZS UWM Olsztyn 36 12 3.0

  71. Konop Kamil Wybrzeże Gdańsk 36 15 2.4

  72. Łangowski Adrian LKS Kęsowo 35 14 2.5

  73. Czarnowski Artur LKS Kęsowo 35 16 2.2

  74. Szymko Krzysztof Gwardia Koszalin 35 20 1.8

  75. Kozakiewicz Łukasz WBS-Bank Szczypiorniak 34 13 2.6

  76. Smysłowski Łukasz LKS Kęsowo- 34 19 1.8

  77. Radzio Radosław LKS Kęsowo- 34 18 1.9

  78. Rydel Cezary Polski Cukier Pomezania 33 18 1.8

  79. Wachowski Paweł Gwardia Koszalin 33 12 2.8

  80. Siciarz Jakub AZS PG Gdańsk 32 14 2.3

  81. Sokołowski Maciej Sokół Gdańsk 31 13 2.4

  82. Eichler Paweł WBS-Bank Szczypiorniak 31 11 2.8

  83. Hołowacz Łukasz AZS PG Gdańsk 31 19 1.6

  84. Jędryszek Michał Polski Cukier Pomezania 29 17 1.7

  85. Kowalkowski Paweł Sokół Gdańsk 29 10 2.9

  86. Osiński Michał AZS UWM Olsztyn 29 14 2.1

  87. Szulawa Arkadiusz Energetyk Gryfino 29 12 2.4

  88. Marchewicz Szymon AZS PG Gdańsk 29 12 2.4

  89. Serocki Michał AZS PG Gdańsk 28 12 2.3

  90. Gonkowski Michał MKS Grudziądz 28 11 2.5

  91. Bystram Andrzej Wybrzeże Gdańsk 27 8 3.4

  92. Romanowski Tomasz Energetyk Gryfino 25 6 4.2

  93. Sieg Łukasz Wybrzeże Gdańsk 25 9 2.8

  94. Kowalkowski Grzegorz Sokół Gdańsk 25 10 2.5

  95. Bieniek Radosław MKS Grudziądz 24 18 1.3

  96. Stawicki Paweł MKS Grudziądz 23 7 3.3

  97. Malinowski Maciej WBS-Bank Szczypiorniak 23 16 1.4

  98. Łazicki Tomasz AZS UWM Olsztyn 23 17 1.4

  99. Koledziński Sebastian WBS-Bank Szczypiorniak 22 12 1.8

  100. Zakrzewski Jakub MKS Grudziądz 22 8 2.8

  101. Ziarnicki Adam AZS UWM Olsztyn 22 18 1.2

  102. Trojanowicz Sebastian Wybrzeże Gdańsk 21 7 3.0

  103. Bronk Tomasz Wybrzeże Gdańsk 21 17 1.2

  104. Saramak Andrzej Polski Cukier Pomezania 21 17 1.2

  105. Kensik Tomasz LKS Kęsowo--OSM Chojnice 20 19 1.1

  106. Blejsz Jakub Energetyk Gryfino 19 6 3.2

  107. Biernacki Piotr AZS PG Gdańsk 18 9 2.0

  108. Batyra Dawid WBS-Bank Szczypiorniak 17 10 1.7

  109. Grzonkowski Arkadiusz LKS Kęsowo-OSM Chojnice 17 10 1.7

  110. Łępicki Michał Sokół Gdańsk 17 10 1.7

  111. Wiśniewski Tomasz Wybrzeże Gdańsk 17 11 1.5

  112. Bądkowski Witold AZS PG Gdańsk 17 5 3.4

  113. Zwoliński Artur Energetyk Gryfino 17 14 1.2

  114. Nowicki Michał Gwardia Koszalin 17 17 1.0

  115. Karnowski Robert Polski Cukier Pomezania 15 6 2.5